Amburi koduleht              Raadioamatörism CB lainealadel              Amburi koduleht

CB DX klubi "CLUB 3Ø4" liikmed ja kutsungid


Nr Kohalik kutsung
Local call
DX kutsung
DX call
  HAM call  
Nimi
Name
QTH Lokaator
Locator
  1 KLUBI   3Ø4DX     Estonian CB DX Club Eesti / Estonia  
  2 JAHIMEES   3Ø4AA   Hillar Kütt Tallinn / Maardu KO29KK / LL
  3 MATU LAAGRIST   3Ø4AAM   ES2PKW Martin Kiis Laagri, Harjumaa KO29HI
  4 JAHIMEES JR   3Ø4AB   Daniel Kütt Tallinn / Maardu KO29KK / LL
  5 ABC   3Ø4ABC   ES2APR Peep Rada Kostivere, Harjumaa KO29NK13
  6 ALVAR   3Ø4AC     Alvar Saan Puskaru, Põlvamaa KO38LA20
  7 SIIM   3Ø4ACJ   ES3ACJ Siim Maiste Kodila, Raplamaa KO29IB22
  8 AHTO   3Ø4AE     Ahto Errit Kohila KO29JE00
  9 AGUR   3Ø4AG     Agur Reinman Tallinn KO29
 10 KÄBI   3Ø4AH     Ahto Reinman Tallinn KO29
 11 JOOSEP   3Ø4AJ   ES2AJK Andres Johannson Iru, Harjumaa KO29KK
 12 ANKU   3Ø4AK     Ainar Klasman Tallinn KO29KM
 13 MUHV   3Ø4AKI     Anti Kirs Keila KO29FH04
 14 KLAMBER   3Ø4AKL   ES5AKL Priit Piirisild Aakre KO38CC
 15 120   3Ø4AL   ES1TIB Aleksei Andrejev Tallinn KO29
 16 AIGAR   3Ø4ALU     Aigar Lusti Kolu, Türi vald KO28PS59
 17 RUUT   3Ø4ALP     Andres Pihlak Otepää KO38FB
 18 KASKAD    3Ø4AM   ES1BIU Mihail Apalkov Tallinn KO29
 19 KILOVATT    3Ø4AN     Andrei Baboškin Kallavere, Harjumaa KO29ML
 20 AVO    3Ø4AO     Avo Uurman Kähri, Põlvamaa KO38LA
 21 APA    3Ø4AP     Andrus Padar Habaja, Harjumaa KO29OC
 22 ARVED    3Ø4AR     Arved Roobas Kehra, Harjumaa KO29PI
 23 AARE    3Ø4ARE   ES6ARE Aare Kripson Ibaste, Põlvamaa KO38NF70
 24 SHERIFF    3Ø4AS   ES6ADB Allan Sarnit Põlgaste, Põlvamaa KO37KX55
 25 ALEKS    3Ø4ASN     Aleksandr Sjatnev Tallinn KO29
 26 ALFA-5    3Ø4AV   ES1TFR Ahto Tammoja Tallinn, Õismäe KO29HK80
 27 OLIVER    3Ø4AZ     Oliver Ojasoo Põlva KO38MB94
 28 BANDIIT    3Ø4BAN     Arvi Int Türi-Alliku KO28RT
 29 PAGAN    3Ø4BC   ES5LCO Anti Haamer Elva KO38EF
 30 LYNK    3Ø4BFU   ES8BFU Andrus Liinak Pärnu KO28FJ
 31 VEIKO    3Ø4BH   ES2BH Veiko Värk Keila - Joa KO29DJ
 32 BOB    3Ø4BOB   ES1BOB Joel Tuhkur Tallinn KO29IJ
 33 PAIDE VANA    3Ø4BP   ES3ABP Toomas Korbe Paide KO28SV
 34 ÜLO    3Ø4BQ   ES3BQ Ülo Rosimannus Rapla KO28JX
 35 LANTO    3Ø4CA   ES0LCA Mati Tarkin Kotlandi, Saaremaa KO18BF
 36 NEEGER    3Ø4CB     Tarmo Mitt Tallinn KO29
 37 AADU    3Ø4CC   ES5CC Aadu Haamer (SK) Tartu KO38II35
 38 KAISER    3Ø4CCA   ES2CCA Kaiser Pärnamets Padise, Harjumaa KO29BG
 39 AIMAR    3Ø4CM   ES2CM Aimar Rints Keila Joa KO29DJ
 40 iBand    3Ø4CW   ES8BAR Andrin Ratiste Pärnu KO28GJ
 41 DIMITRI    3Ø4DA     Dimitri Guljajev Tallinn KO29
 42 ERKKI    3Ø4DC   ES2DC Erkki Sadrak Peetri, Harjumaa KO29JJ
 43 SATEL    3Ø4DCD     Andres Lill Tallinn, Viimsi KO29JN65
 44 RIHO    3Ø4DD   ES4DD Riho Aareleid Tapa KO29XG
 45 KRISTJAN    3Ø4DE   ES3DEM Kristjan Kirspuu Viraksaare, Järvamaa KO28SV
 46 TANEL    3Ø4DJ     Tanel Kuum Tallinn, Pääsküla KO29HJ70
 47 DELTA 2    3Ø4DK     Eduard Laev Keila KO29EH
 48 ENN    3Ø4DL   ES6DL Enn-Jaak Kalve (SK) Valgjärve KO38HC
 49 DENIS    3Ø4DNS   ES6DNS Denis Demitsev Kaagvere, Põlvamaa KO38HA
 50 NEIL    3Ø4DO   ES6DO Neil Viskov Tõrva, Valgamaa KO27WX
 51 706    3Ø4ED   ES1TEF Eduard Ignatjev Tallinn KO29
 52 EINAR    3Ø4EI   ES6EI Einar Sirge Mammaste, Põlvamaa KO38MB
 53 EGON    3Ø4EJ   ES3ADJ Egon Jõesaar Aespa, Raplamaa KO29HE69
 54 ERKI    3Ø4EK     Erki Kallaste Tartu KO38II
 55 ENN    3Ø4EN     Enn Jürine Viljandi KO28SI
 56 EVO    3Ø4EP   ES5EVO Evo Pettai Lääniste, Tartumaa KO38NG64
 57 ERIK    3Ø4ER   ES1ABT Erik Kappet Tallinn, Pääsküla KO29HI
 58 ALBU    3Ø4ES   ES3DBAK Eimo Siivelt Albu, Järvamaa KO29TE
 59 ANDY    3Ø4ESA     Andrei Volkov Liikva, Harjumaa KO29FK
 60 MIHAIL    3Ø4ESP   ES1TIW Mihail Tumanov Tallinn KO29
 61 ÄPU    3Ø4ET   ES1ATE Erik Tõnnus Tallinn, Lasnamäe KO29JK74
 62 JOOSTA    3Ø4EW     Anneli Joost Jõhvi KO39QI93
 63 RIVO    3Ø4FC   ES6FC Rivo Kukk (SK) Rõuge, Võrumaa KO37KR
 64 IVAR    3Ø4FF     Ivar Pipenberg Paide KO28SV
 65 TAASTI    3Ø4FH   ES6AFH Andres Hermaste Väheru, Valgamaa KO37DS
 66 JUCU    3Ø4FJ   ES1FJ Jüri Pedai Tallinn, Kristine KO29IK60
 67 HALL KASS    3Ø4FL   ES5ABY Alari Liik Tartu KO38JJ
 68 GOODEYE    3Ø4GE     Mikk Tendermann Tartu, Tammelinn KO38II45
 69 GOODKILLER    3Ø4GK     Marko Praakli Tartu KO38II
 70 HARDI    3Ø4HH   ES3HAR Hardi Hõimoja Tallinn KO29
 71 FLINT    3Ø4HHR     Helmuth Rähesoo Tallinn, Nõmme KO29HJ92
 72 KUSOEMAND    3Ø4HJ     Hille Jõesaar Aespa, Raplamaa KO29HE69
 73 HARRI    3Ø4HJS     Harri Jõgisalu Märjamaa, Raplamaa KO28FV
 74 HENDRIKK    3Ø4HK     Hendrik Kuklase Põlva, Sõreste KO38
 75 PURAVIK    3Ø4HR   ES8BHR Heiko Rahu Paatsalu, Pärnumaa KO18UM
 76 HANDO    3Ø4HS     Hando Sildnik Kasemetsa, Harjumaa KO29HG96
 77 HANNO    3Ø4HT   ES6ACY Hanno Teppo Põlva KO38MB
 78 INDUR    3Ø4IA   ES2AIT Indur Ait Liikva, Harjumaa KO29EK81
 79 MEEME    3Ø4IC   ESØIC Meeme Mänd Kassari KO18JS
 80 ILMAR    3Ø4IL   ES3BX Ilmar Jõesaar (SK) Aespa, Raplamaa KO29HE69
 81 IVORY    3Ø4IR   ES2REA Ivory Rea Saue KO29GH
 82 MEGA    3Ø4IT   ES5ITI Argo Aednik Tartu KO38IJ50
 83 45    3Ø4IZ     Igor Zarvienko Tallinn KO29
 84 ARVO    3Ø4JA   ES1JA Arvo Järve Tallinn, Kakumäe KO29HK08
 85 MAGNUS    3Ø4JAA   ES6JAA Magnus Jaaska Tagaküla, Võrumaa KO37LV29
 86 JASVA    3Ø4JAN     Jan Valge Tallinn KO29JK
 87 JAANUS    3Ø4JE     Jaanus Erikso Tallinn KO29
 88 ARAVETE JAAN    3Ø4JJ   ES4JAP Jaan Põrk Aravete, Järvamaa KO29UD
 89 MARJA JÜRI    3Ø4JK   ES1JKA Jüri Koppel Tallinn, Mustamäe KO29IK40
 90 GEORGI    3Ø4JM   ES3JM Georgi Tjurikov Järvakandi KO28JS86
 91 JANNO    3Ø4JN   ES6JAN Janno Võru KO37MU13
 92 JÜRGEN    3Ø4JO   ES5OVL Jürgen Öövel Tartu KO38IJ
 93 KUNDA JAANUS    3Ø4JP     Jaanus Prits Kunda, Lääne-Virumaa KO39GM
 94 JUXY    3Ø4JUX     Priit Pärna Tallinn, Nõmme KO29HI59
 95 KARLA    3Ø4JV   ES4JAVE Jaanus Velbo Vana-Vinni, Lääne-Virumaa KO39EG69
 96 KEILA AIVAR    3Ø4KA   ES2RIG Aivar Puusepp Keila KO29EH
 97 HOPA    3Ø4KB   ES6EKB Vladimir Kuus Võrumaa KO37HN
 98 KRIIMU    3Ø4KG   ES1ADZ Karel Grünberg Tallinn, Laagri KO29HI55
 99 KAUGEJAAM    3Ø4KGM     Indrek Feldman Keila KO29FH
100 Kristjan    3Ø4KH     Kristjan Hein Võru KO37NT
101 MEELIS    3Ø4KI   ES3KI Meelis Allika Rapla KO28JX
102 DOTSENT    3Ø4KJ   ES1RKF Kristjan Jurss Tallinn, Merivälja KO29JL
103 CALIPSO    3Ø4KK   ES1AG Kalju Kanamäe Tallinn, Mustamäe KO29
104 KRISTJAN    3Ø4KL   ES2KLA Kristjan Lass Kehra, Harjumaa KO29PH
105 KALJU    3Ø4KM   ES1KM Kalju Mumm Tallinn KO29
106 PELGULINN    3Ø4KMP   ES1KMP Meelis Pang Tallinn KO29IK55
107 MARK III    3Ø4KP   ES1KPO Kaido Pähkelman Tallinn KO29IK63
108 KAAREL    3Ø4KRL   ES1KRL Kaarel Kallau Tallinn, Kivimäe KO29HJ
109 VANAPAGAN    3Ø4KT     Tõnu Kuuse Tallinn, Tondi KO29IJ
110 KRISTO1    3Ø4KV     Kristo Viidik Harjumaa,Kaasiku KO29DF92
111 HIIU TOM    3Ø4KW   ES1GB Toomas Vilik Tallinn, Nõmme KO29II
112 HOUSTON    3Ø4KY     Kristian Künk Vilivere, Raplamaa KO29IF32
113 SÄREVERE JAAN    3Ø4LA   ES3ADN Jaan Heldja Särevere, Järvamaa KO28RS19
114 MUKI    3Ø4LAZ   ES3LAZ Vladimir Botvinko Rapla KO28JX
115 JAAN    3Ø4LC   ES6LC Jaan Palm Viitina, Võrumaa KO37LQ57
116 LEOPOLD    3Ø4LEO     Sven Reiu Tamme, Raplamaa KO28HW
117 TOIVO    3Ø4LH   ES2TZU Toivo - Karl Teder Laagri, Harjumaa KO29HI
118 LII    3Ø4LJ     Lii Jõesaar Aespa, Raplamaa KO29HE69
119 TORN    3Ø4LK     Leiger Kadakas Tallinn KO29HJ99
120 SATANA    3Ø4LKR     Siim Seppa Luke, Tartumaa KO38GF
121 LIISU    3Ø4LLT   ESØLLT Elise Otti Hiiumaa / Keila KO18FW / 29FH
122 COBRA-5    3Ø4LM   ESØLAUL Mario Laul Kuressaare KO18FG
123 LEO    3Ø4LP   ES1LCD Leo Palmiste Tallinn KO29
124 KADAKAS    3Ø4LS   ES1TEP Loit Saare Tallinn, Kopli KO29IK19
125 Taavi    3Ø4LT     Taavi Tuur Tallinn, Mustamäe KO29IJ27
126 107    3Ø4ML   ES1BIS Mihail Jakovlev Tallinn KO29
127 MADIS    3Ø4MLI   ES1MLI Madis Listak Tallinn KO29IJ
128 MARGUS    3Ø4MM     Margus Malm Tallinn, Mähe KO29KL
129 EMAKASS    3Ø4MMT     Merle Tomson Hiiumaa / Keila KO18FW / 29FH
130 MEELIS    3Ø4MO   ES2/5LAN Meelis Ots Harjumaa / Tartu KO29PG / 38IJ
131 PEETRI    3Ø4MP     Marko Pihlakas Peetri, Harjumaa KO29JJ74
132 AMBUR    3Ø4MR   ES2RDX Mati Russi Tabasalu, Harjumaa KO29GK52
133 MART63    3Ø4MS   ES1MSD Mart Seger Tallinn, Mustamäe KO29IJ
134 ISAKASS    3Ø4MT     Meelis Tomson Hiiumaa / Keila KO18FW / 29FH
135 MYLLER    3Ø4MY     Kalev Kadak Saaremaa KO18KI
136 SERGEI    3Ø4NJ    Sergei Stepanov Narva-Jõesuu, Ida-Virumaa KO49AL
137 NEMO    3Ø4NT  ES4SSB Neeme Trestip Väike-Maarja, Lääne-Virumaa KO38IO30
138 JANUS    3Ø4OC   ES5OC Janus Allabert Tartu KO38IJ
139 OLL    3Ø4OLL     Olev Tallinn, Mähe KO29
140 OLAVI    3Ø4OM     Olavi Moon Tallinn KO29
141 LAITSE SKEEM    3Ø4OS   ES2ORL Oole Sulepi (SK) Laitse, Harjumaa KO29DE
142 ONU VELLO    3Ø4OV     Vello Eelmaa Tallinn, Nõmme KO29HI
143 SEVA    3Ø4OZ     Dmitri Paap Tartu KO38IJ
144 PETR    3Ø4PA     Petr Pahmutov Tallinn KO29
145 PEETER    3Ø4PH     Peeter Heinoja Kähri, Põlvamaa KO38LA
146 MATRIX    3Ø4PK     Priit Kurmiste Lähtse, Harjumaa KO29KG55
147 MARGO    3Ø4PP     Margo Morel Laitse, Harjumaa KO29EE23XM
148 GAMMA    3Ø4PV   ES1TIT Pavel Vesselov Tallinn KO29
149 AADU    3Ø4PZ   ES1/6PZ Aadu Jõgiaas Tallinn KO29
150 VALERI    3Ø4QA   ES5QA Valeri Kaljagin Tartu KO38
151 TÕNN    3Ø4QB   ES6QB Tõnu Taimsaar Võru KO37MU04
152 GUNN    3Ø4QN     Gunnar Grünbaum Tallinn / Hagudi / Paide KO29
153 RANDAL    3Ø4RAR     Alar Randal Randoja Võnnu KO37OW67
154 AGU    3Ø4RCA   ES6RCA Agu Koort Võru KO37MU
155 REIN MÜNDIST    3Ø4RE   ES3ACV Rein Eidermann Mündi, Järvamaa KO28TU
156 RAINER    3Ø4RI     Rainer Markov Rannamõisa / Võru KO29FK /
157 RITSIKAS    3Ø4RIT     Urmas Reinsalu Harjumaa KO29CC
158 AIN    3Ø4RK   ES2KO Ain Rass Kehra KO29PH
159 KOGUJA    3Ø4RLH   ES4RLH Andrei Walter Kohtla-Järve KO39PJ
160 SIDRUN    3Ø4RM     Rene Mitt Tallinn KO29
161 ROADRUNNER    3Ø4RR     Joosep Johanson Metsanurme, Harjumaa KO29HG
162 RAGNAR    3Ø4RS     Ragnar Soa Ramsi, Viljandimaa KO28SH
163 RIHO    3Ø4RX     Riho Plato Tänasilma, Põlvamaa KO38MA08
164 56    3Ø4SG     Sergei Germanenko Tallinn KO29
165 HELINA    3Ø4SH   ES6ADA Helina Sarnit Põlgaste, Põlvamaa KO37KX55
166 SERGEI    3Ø4SK   ES1TIL Sergei Kazakevitch Tallinn, Pelgulinn KO29IK42
167 MOUSER    3Ø4SM     Reigo Jõe Ruhnu KO17OT
168 MADU    3Ø4SN   ES1LAU Anto Veldre Tallinn KO29
169 SVEN    3Ø4SO   ES1TI Sven Olander Tabasalu, Harjumaa KO29GK
170 SILM    3Ø4SP   ES1BC Rein Kasak Tallinn KO29
171 SOGA    3Ø4SS   ES6LN Anti Sohard Võru KO37MT
172 HENRY    3Ø4SW  ES6/8SW Heldur Kurvits Laatre, Valgm. Tali, Pärnm. KO37DV / 28JB
173 RAPLA TOOMAS    3Ø4TA   ES3TFL Toomas Alteberg Rapla KO28JX
174 TE    3Ø4TE     Teet Eltmaa Tallinn KO29JK
175 KARTUL    3Ø4TF   ES1TFJ Kalle Kebbinau Tallinn, Pääsküla KO29HI
176 TARVI    3Ø4TI   ES3TIM Tarvi Mullas Kodila, Raplamaa KO29IB
177 PIGI    3Ø4TJ     Taavi Jürimäe Viljandi KO28TI
178 TONT    3Ø4TK     Tarmo Kuuse Tallinn KO29
179 KALJUKITS    3Ø4TL  ES1/2TL Tõnis Lall Tallinn / Keila KO29KL / EH
180 MAXXXX    3Ø4TM    Tõnu Mägi Tallinn KO29KK55
181 TALLINN-NÕMME    3Ø4TN   ES1TN Nõmme Noortemaja Tallinn, Nõmme KO29IJ
182 TOOMAS    3Ø4TO   ES6TOT Toomas Tekkel Valgamaa KO38AC
183 RUDOLF    3Ø4TP   ES1PIK Taavi Pikner Tallinn KO29JK85
184 SCORPA    3Ø4TPR   ES8TPR Tanel Paeveer Pärnu Jaagupi KO2FO
185 VÕHMA    3Ø4TR   ES7TR Hillar Raudsepp Võhma KO28SP
186 NIMETU MI    3Ø4TRE   ES1TRE Kristjan Järv Tallinn KO29
187 TARMO    3Ø4TRZ     Tarmo Liivamägi Tartu, Karlova KO38II87
188 ÄPU JR    3Ø4TT   ES1THU Tarmo Tõnnus Tallinn, Lasnamäe KO29JK74
189 MATU    3Ø4TU     Martin Mae Tallinn KO29
190 HANSME    3Ø4TW   ES5/7PW Hans Metsoja Tartu / Viljandi KO38II / 28TI
191 ANDYBOY    3Ø4TX   ES6TX Andres Ehrlich Põlva / Ridali KO38MB / 37LW
192 U2    3Ø4US   ES2URN Urmas Uutmaa Lehola, Harjumaa KO29DH80
193 RESOLUTUS    3Ø4UT     Timmu Uulits Tallinn KO29GK
194 VENTO    3Ø4VE   ES5TFU Urmo Pind Tartu, Tähtvere KO38IJ41
195 VIKTOR    3Ø4VK     Viktor Kuusma Tallinn KO29
196 VÄINO    3Ø4VO   ES1VO Väino Olev Tallinn KO29HJ
197 ASTRO    3Ø4VP   ES2PRV Priit Viljaste Tallinn, Jälgimäe KO29HH
198 VOLKAR    3Ø4VV     Veiko Vainola Tallinn KO29
199 VEND-VAHHINDRA    3Ø4VVH     Alvar Haljasmets Aakre KO38CC
200 VALDO    3Ø4WR   ES1LCF Valdo Reinart Tallinn, Mustamäe KO29IJ36
201 WHISKY    3Ø4WT   ES1LBQ Thomas Tomson Tallinn, Nõmme KO29HI59
202 Vabahärra    3Ø4WW   ES1MM Priit Andevei Tallinn, Lasnamäe KO29KK
203 TARMO    3Ø4WX   ES5NHC Tarmo Tanilsoo Laguja, Tartumaa KO38FD
204 CARY    3Ø4XX   ES7ADL Cary Mäekivi Viljandi KO28TI
205 KALAMAJA    3Ø4ZA     Kristjan Lepik Tallinn, Kalamaja KO29IK
206 PEET    3Ø4ZZ   ES5ES Peet Tihane Jõgeva KO38ER

P.S.  Järjekorranumber rohelisel taustal näitab kõige uuemat liitujat.



Tagasi algusesse.