Avaleht

Levi lühilainel

Elementaarset

CB 27 MHz

CLUB 3Ø4

QSL kaardid

PMR 446 MHz

H A M

Skeemid

Kodukootud

Ringhääling

Galeriid

Varia

Universum

Missioonid

Areaal

Vaatlejad

Mina ise

Minu Eesti

Amburi koduleht           Jumalad, Homo sapiens ja Vaatlejad           Amburi koduleht

Öised vestlused tundmatuga Inimese mõistatuslik DNA Inimese hing (tema Mina)
Inimese kolmas silm ja numbrid Looja salajane valem? Androidid ja küborgid Teleportatsioon Rändamine ajas
Viljaringid Portaalid Maa magnetväljas Oumuamua Mida räägivad tähed? Iidsete vaatlejad meist Maalased

Kõrgelt arenenud tsivilisatsioonide Maalt lahkumine oli Galaktika Arengu Nõukogu otsus peale iidsetel aegadel tehtud vigu.
Sellega lõpetati otsene sekkumine planeet Maa madalama intellektuaalse arenguga tsivilisatsiooni arengusse.
Galaktika Arengu Nõukogu otsusel jätkatakse Maa bioloogilise arengu uurimist ka edaspidi,
aga seda ainult varjatult, vältides avalikke kontakte planeedi elanikega.

 

Me oleme need, kelleks teie saate; Me olime need, kes teie olete! 
Öised vestlused tundmatuga

Seda lehekülge vaimse poole olemasolust inimeses ajendasid kirja panema,
lisaks huvile kosmoseuuringute ja Maa iidse ajaloo vastu, minu enda müstikasse kalduvad unenäod.

   Erinevatest kosmosemissioonidest ja Maa iidsest ajaloost lugedes, aga samuti telerist kosmose ja ka tulnukate teemaliste saadete vaatamisel tekkinud küsimuste üle pikemalt mõtiskledes, hakkasin samadel teemadel isegi öösiti und nägema.
   Eriti huvitav on seejuures, et keegi hakkas nendes unenägudes minu nägemusi, nii iidsest ajaloost kui ka inimese arengust, korrigeerima ja muutma, esitades mõtlemisaineks oma nägemused nendel teemadel.

 

 

    See keegi on "tundmatu vestluskaaslane", kelle välimust ma ärgates ei mäleta, aga öiste vestluste sisu jääb alati meelde.
Ja kuigi ma unenägudes nähtut üldiselt tõsiselt ei võta, tundusid need nägemused mõistusliku elu olemusest väga loogilised, seepärast otsustasin kõik unenägudes kuuldud ja meelde jäänud huvitavad nägemused ka kirja panna.
   Samuti tekitasid need vestlused une ajal vastupandamatu soovi uurida öise "vestluskaaslase" nägemuste kohta kirjutisi,
nii vanadest ürikutest kui tänapäeva teaduselt, et võrrelda neid unes kuulduga ja aru saada, mis on tõde ja mis on utoopia.

Järgnevates alajaotustes panengi kirja kirjandusest leitu koos unenägudes kuulduga.
 

Inimese mõistatuslik DNA

 

Loodus on andnud kõigile elusolenditele, alates ainuraksetest kuni inimeseni välja, geneetilise koodi (DNA).
See geneetiline kood määrab kõikjal universumis ära elusorganismide bioloogilise evolutsiooni käigu,
mille põhiülesanne on iga bioloogilise liigi jätkusuutlikus, paljunemine ja arenemine.

  Teadlaste arvates on intelligentse Homo sapiens'i geneetiline kood loodud juba miljardeid aastaid tagasi Päikesesüsteemist väljaspool. See geneetiline kood määrab kõikjal universumis ära intelligentse homo sapiensi bioloogilise evolutsiooni käigu,
andes homo sapiensile aistmiseks, nägemiseks, kuulmiseks ja rääkimiseks, aga samuti liikumiseks ning töö tegemiseks kõige optimaalsema füüsilise keha ehituse.

Mõtetu on universumist otsida hulkjalgseid, roomavaid, tiivulisi jne
intelligentseid Homo sapiens'e!

   Siiski pole miljardid aastad tagasi loodud inimese DNA jäigalt muutmatu ehitusega. Muutmatu on küll DNA põhistruktuur, aga sellesse on jäetud võimalus evolutsiooniks. See annab võimaluse suure tahtejõuga inimestele teatud määral muuta oma DNA-d ise, tugevdades meditatsiooni abil oma tervist ja parandades sellega aegade jooksul inimese genoomi nii füüsilise kui vaimse tegevuse parendamiseks, elukoha planeedi tingimustele vastavaks.

 

*

  Ligikaudu 60 000 aastat tagasi toimus inimese eellase bioloogilises evolutsioonis järsk hüpe kui neandertallaste erinevatel arengutasanditel olevate kogukondade kõrvale ilmusid arengutasemelt kaasaegsete inimeste esivanemad kromanjoonlased, elades neandertallastega kõrvuti kuni viimaste väljasuremiseni.
   Inimese aju muutus tunduvalt suuremaks, suuremal osal kehast kadus karvkate, kuigi kliima muutus järjest jahedamaks, kurgu ehituse muutumine andis inimesele kõnevõime jne. Teadus ei suuda seletada, kuidas neandertallastel tekkis selline bioloogiline arenguhüpe kaasaegseteks inimesteks nii lühikese aja jooksul.

 

Inimese arengu bioloogilise evolutsiooni erinevatel etappidel muutis miski tema DNA'd,
kiirendades hüppeliselt inimese eellase arengut Homo sapiens'iks.

   Kas Homo sapiens'i edasine arenemine mitmeks erinevaks inimrassiks oli loomuliku evolutsiooni tulemus või põhjustas arengutee lahknemise teistest maailmadest saabunud erinevate "jumalate" tehtud geenimanipulatsioonid Maa erinevate piirkondade inimgruppide kujundamisel "oma näo järgi", muutes nende geneetilisi koode, õpetades neile aluskeelteks oma kasutatavad keeled ja tähestiku kirjapildid, mis tuhandete aastate jooksul arenesid juba iseseisvalt maakeral laiali asuvates kompaktsetes kogukondades erinevateks keelterühmadeks ja murreteks, ümbritsevast loodusest tingitud keelte kasutuste eripärade järgi?

Tänapäeva maakera asustavad erinevad inimrassid.

 

*

    Kui teadlased hakkasid dekodeerima inimese DNA molekuli, leidsid nad midagi täiesti ootamatut - erakordse "keele",
mis koosneb umbes 3 miljardist geneetilisest märgist.
  USA Washingtoni osariigi Seattle'i linnas asuva Discovery Instituudi teadus- ja kultuurikeskuse direktor dr. Stephan Meyer:
"Üks kahekümnenda sajandi kõige erakordsemaid avastusi oli see, et DNA sisaldab tegelikult informatsiooni - detailseid juhiseid proteiinide kogumiseks - neljakohalise digitaalkoodi kujul."
   (tsiteerinud Lee Strobel, The Case for a Creator, 2004, lk 224).

   Seda on väga raske ette kujutada, kuid inimese DNA's sisalduv informatsiooni hulk on suuruselt võrreldav 12 komplekti Encyclopedia Britannica'ga. See on 384. köite väärtuses uskumatult detailset teavet, ligikaudu 15 meetrit raamaturiiulil.
   Selle tegeliku suuruse juures, mis on vaid kaks miljondikku millimeetrit, sisaldaks molekulaarbioloogi Michael Denton'i
sõnul kõigest teelusikatäis DNA'd kogu informatsiooni, mis oleks vajalik kõigi eales maa peal elanud elusolendite liikide proteiinide loomiseks ja järgi jääks veel piisavalt ruumi kõigi eales kirjutatud raamatute sisu jaoks.
   (Evolution: A Theory in Crisis, 1996, lk 334).

Kes või mis suudaks muuta sellise informatsiooni koguse nii tillukeseks
ja seada selle tohutu hulga "tähti" õigesse järjekorda nagu geneetika käsiraamatu?
Kas evolutsioon oleks suutnud järk-järgult arendada välja sellise süsteemi?
Inimese hing (tema Mina)

 

Bioloogilise SETI (Search for extraterrestrial intelligence) võimalusi uurides
kaaluvad teadlased religioosset ideed intelligentsest loojast,
kuid teevad seda maavälise elu vaatepunktist.

 

 

*

Erinevaid jumalaid on inimkonnal palju, aga Looja on üks!


Professor Werner Gitti järeldused DNA'st leitud informatsiooni põhjal

    Professor Werner Gitt on Saksa Füüsika ja Tehnoloogia Instituudi (Physikalisch-Technische Bundesanstalt) direktor.
Tema uurimisprobleemideks olid infoteadused, matemaatika ja süsteemide juhtimise tehnoloogia. Tema paljud originaalsed uurimistulemused on avaldatud teaduslikes ajakirjades või on olnud ettekanneteks teaduskonverentsidel ja ülikoolides kogu maailmas.

   

Professor Werner Gitt ja tema raamat "In the Beginning Was Information".

   Oma raamatus In the Beginning Was Information (Alguses oli informatsioon) teeb infosüsteemide ekspert, dr. Werner Gitt DNA'st leitud informatsiooni põhjal teatud järeldused:

   • Kuna DNA koodil on kõik informatsiooni põhiomadused, siis peab sellel informatsioonil olema ka looja ja lähetaja.
   • Kuna DNA informatsiooni tihedus ja keerukus on miljoneid kordi suurem kui kaasaegsel inimtehnoloogial, peab looja
olema ülimuslikult arukas.
   • Kuna looja on kodeerinud ja salvestanud kogu informatsiooni DNA molekuli ning ehitanud molekulaarsed bioseadmed kodeerimiseks, dekodeerimiseks ja rakkude käigus hoidmiseks, peab looja olema eesmärgipärane ning ülimalt võimas.
   • Kuna informatsioon on mittemateriaalne olem ja ei saa pärineda mateeriast, peab selle loojal olema mittemateriaalne komponent (vaim).
   • Kuna informatsioon ei saa pärineda mateeriast ja seda loob ka inimene, peab ka inimloomuses olema mittemateriaalne komponent (vaim/hing).
   • Kuna bioloogiline informatsioon saab pärineda ainult mõistuslikult loojalt, aga keemilise ning bioloogilise evolutsiooni teooriad rajanevad eeldusel, et informatsioon pärineb vaid mateeriast ja energiast (ilma selle loojata), siis on keemilise ja bioloogilise evolutsiooni teooriad ekslikud.

*

Miks mina olen Mina ja sina oled Sina?

"Kuna informatsioon ei saa pärineda mateeriast ja seda loob ka inimene,
peab ka inimloomuses olema mittemateriaalne komponent (vaim/hing)."

   Inimese kehas on veel palju müstilist. Meie geneetiline kood, aju toimimismehhanismid, üleloomulikud võimed ja tajud, alateadvus ja unenäod, ebatavalised tervenemised jne.
   Üks müstiline organ meie kehas, mille funktsioonid on palju peenekoelisemad kui senini arvatud, on inimese aju keskel, ajupoolkerade vahel asuv thalamus (ka käbinääre, epifüüs, pineaalkeha). Enamikes meditsiiniõpikutes on selle kohta vaid napi lehekülje jagu materjali.

Thalamuse asukoht inimese ajus.

   Thalamus (käbinääre) areneb välja üsna eriskummalisel viisil. Looteuuringutes on tuvastatud, et esmased märgid sellest ilmnevad seitsmendal arengunädalal. Suulae peal kujunev nääre, mis ei koosne ajumaterjalist, vaid omab evolutsioonilist sarnasust silma võrkkestaga, liigub seejärel meie pea keskele, otse selgrookanali tippu. Thalamus kasvab 1 - 2 eluaastani,
siis tema areng stabiliseerub.
   Tänapäeva meditsiiniõpikute järgi on thalamuse põhifunktsioon serotoniini derivaadi melatoniini tootmine. See hormoon mõjutab närvisüsteemi funktsioneerimist, organismi ööpäevaseid rütme ja biloogilist kella ehk vananemisprotsesside kulgu.

   Aga juba iidsetest aegadest on thalamust peetud inimese hinge ehk tema isiksuse (oma "Mina") asukohaks (materialistlik maailmakäsitlus on selle iidse tõe tänapäeva inimeste mälust kustutanud), kes siseneb sinna inimese sündides ja püsib seal kuni inimese füüsilise keha surmani. Surma hetkel väljub hing füüsilisest kehast koos füüsilise keha auraga (astraalkehaga).

Thalamus on koht kus asub inimese hing ehk tema mõtlev Mina, 
kes õpib mõtlema ja suhtlema keeles*, mille keskkonda inimene sündis,
kes võtab vastu väljast saabuva informatsiooni ja talletab selle aju mällu,
kes kogu ajus olevat informatsiooni kasutades juhib füüsilise keha tegevust.

 

* Telepaatilise universaalkeele asemel, mille oskus kustub uude füüsilisse kehasse siirdumisel, koos eelmise elu mäluga, aga säilib alateadvuses.

*

 

Thalamus on bineaalkeha, mis koosneb kahest poolest.

  Iidsete legendide järgi asuvad thalamuse eri pooltes hinge eri olemused. Ühes "headus ja heldus", teises "kurjus ja ahnus",
mis ümbritsevate tegurite mõjutusel võitlevad omavahel kogu inimese teadliku elu, kumb olemus domineerivaks jääb.
   Sellest oleneb, kas hing läheb kõrgema teadlikkuse saavutamiseks järgmises elus uue inimese või hoopis looma kehasse.

   Iidse tsivilisatsiooni Maalt lahkumise järel hakkasid ilma "teadjate" juhtimiseta pimedasse keskaega vajunud inimkonna usujüngrid neid olemusi kujutama inimest mõjutavate inimväliste tegelastena, inglite ja deemonitena. Inimesesse pugenud kurjad deemonid üritati välja ajada palvetamise ja piinamisega, adumata tõsiasja, et oma tegeliku olemust saab kujundada ikkagi ainult inimene ise.
Inimese kolmas silm ja numbrid


Thalamust peetakse ka inimese müstiliseks kolmandaks silmaks.

   Thalamuses asuvat hinge (oma Mina) peetakse ka inimese müstiliseks kolmandaks silmaks, sest hingel on võime sügava
une (ka narkoosi) või raske haiguse seisundis väljuda ajutiselt oma füüsilisest kehast ja jälgida eemalt selle ümber toimuvat. Sellepärast mäletavadki osad inimesed näiteks haiglas, narkoosi all olles, operatsiooni ajal enda ümber toimunud tegevust.

  Paljude ajastute jaoks on inimese kolmas, intuitiivne silm olnud see, mis aitab hingel saavutada kõrgemat teadlikkuse taset, olles samal ajal oma füüsilises kehas.
   India dharma vaimsetes traditsioonides viitab kolmas silm väravale, mis viib sisemise reaalsuse kõrgema teadvuse ruumi.
   New Age'i vaimsuses sümboliseerib kolmas silm inimese valgustatuse seisundit, millel on sügavalt isiklik, psühholoogiline või vaimne tähendus.
   Kolmandat silma seostatakse ka religioossete visioonidega, selguse ja võimega jälgida kehaväliselt enda ümber toimuvat. Inimesed, kes väidavad, et neil on võime oma kolmandat silma ise kasutada, on tihti tuntud kui selgeltnägijad.

 

*

Kas kolmanda silma mäng numbritega?

"Möödunud hilissügisel jäin kergelt grippi ja palavikuga oli uni mitu ööd järjest rahutu.
Ärgates nende ööde jooksul mitmeid kordi, sain ka ise mõtlemapaneva kogemuse."

   Esimesel ööl ärgates näitas öökapil asuv elektronkell 3:33 (tundide ees kell nulli ei näita). Kuigi olemine oli viletsavõitu, käis peast läbi, et tore number.
   Taas ärgates näitas kell toredad 4:44. Kas järgmine kord ärkan 5:55? Ja just nii juhtuski, jälle ärgates oli kell täpselt 5:55. Tõustes näitas kell 6:59.
   See värk hakkas kummitama. Kuna magama heites pööran alati öökapil oleva elektronkella numbripaneeli endast eemale, et numbrite valgus ei häiriks, ei saanud ma kuidagi ka poolunes kellaaega ise näha.
  Järgmisel ööl ärkasin taas 3:33. Arvasin, et tegu bioloogilise kella mäluga minu ajus ja keerasin öökapil kella 6 minutit ette. Peale seda ärkasin uuesti 5:55 ja just öökapil oleva kella järgi, mis oli 6 minutit õigest ajast ees.
   Hommikul ärkasin 6:59, samuti selle kella järgi. Millegipärast sähvatas peas, et kella tagurpidi keerates on näit sama 659.

 

   

Kella näit õigetpidi ja jalad ülespidi keeratuna.

   Kolmandal ööl ärkasin kell 2:52, 5:25 ja 6:59. Kõik elektronkella seitsme segmendilised numbrid kella tagurpidi keerates (jalad ülespidi) on samad 252, 525, 659.
   Sellele järgneval ööl enne hommikut ei ärganud, sest ka palavik oli möödas. Uni oli sügav ja ärgates näitas kell juba 8:28.
Looja salajane valem?

 

"See peab olema mingi trikk! Kust tulid kõik need 2732-ed, hoolimata kümnendkohtadest?
Numbrilised ja visuaalsed "kokkulangevused", mida vahendavad numbrid 2732 või selle pöördvõrded 366.
Pange tähele, mitte ükski siin kasutatavatest numbritest ei sõltu ühikutest, milles numbrid on väljendatud, välja arvatud Maa päev. Puudub seletus, miks need asjad nii peaksid olema."

   Keemia, füüsika ja bioloogia doktorikraadi omandanud Peter Plichta, rakendades oma mitmetahulisi teadmisi universumi universaalse ehitusplaani otsimiseks, jõudis ootamatu avastuseni.
   Oma raamatus "God's secret formula" (Jumala salajane valem) selgitab Plichta, kuidas algarvudel põhinev matemaatiline valem võib osutuda universumi ehituse aluseks. Siiani on selliseid nähtusi ainult mõõdetud, aga mitte kunagi selgitatud.

 

 

Peter Plichta ja tema raamat "Jumala salajane valem".

   Nendes kokkulangevustes leiduv maagiline arv on 273, täpsemalt 2732. Kas see maagiline arv on meie reaalsus maatriksis tähelepanuta jäetud konstant? Neid kokkulangevusi, mida on siin allpool loetletuist palju rohkem, võib aktsepteerida või siis mitte (nagu on kombeks teaduse peavoolu "ekspertidel" iga uue teooria puhul) ja mõne vaieldava ka loetelust eemaldada,
aga mitte suuremat osa.

Mõned näited nendest maagilistest kokkulangevustest

Maa läbimõõdu ja Kuu läbimõõdu suhe on 0,273. (Kuu suurus on 27,3% Maa suurusest).
-273,2 kraadi Celsiuse järgi on absoluutse nulli temperatuur.
27.32 on vee külmumistemperatuur Kelvini skaalal (K).
Vee absoluutne null on 273,2% külmem kui temperatuur, mis kulub keemiseni.
Raskuskiirendus Päikese pinnal ekvaatoril on 273 m / s²
Päikeseplekid pöörlevad Päikese pinna ümber 27,3 päevaga.
2 730 000 on Päikese ümbermõõt miilides.
273 päeva suvisest pööripäevast kevadise pööripäevani.
Maa ja Kuu orbiidiperioodid on vastastikused. 1 / 27,32 = 0,0366 (366 päeva liigaastal)
(1/366 = 002732) 27,32 päeva ühes kuus.
273 cm / s² = Kuu kiirendus mööda ringjoont ümber Maa.
27.32 Maa päeva on Kuu tiirlemisperiood (Kuu teeb ühe täistiiru ümber Maa).
27.32 Maa päeva on Kuu pöörlemisperiood (Kuu teeb ühe täispöörde ümber oma telje).
27,3 päeva on inimese menstruaaltsükkel.
273 päeva on raseduse keskmine pikkus (10 sideriaalset kuud).

Selle maagilise numbrikoodi dekodeerimisega vastab Peter Plichta ka seni lahendamata küsimustele,
miks universum on kujundatud seaduste ning looduslike piirangutega nagu valguse kiirus
ning tõestab, et universum ja elu ei tekkinud juhuslikult.
Androidid ja küborgid

 

Kuna inimese hing (tema Mina) on inimeses asuv mittemateriaalne komponent,
paneb see paikka kindlad reeglid bioloogilise inimese ja masina omavahelisel ühendamisel.

 

Ulmefilmide mõtlevad masinad.

Tulevikus areneb arstiteadus kindlasti sellisele tasemele, mida teadlaste kujutlusvõime on suuteline üldse välja mõtlema,
et komplikatsioonideta siirdada elusolendite elundeid, jäsemeid ja teisi eluskudesid isegi erinevate liikide vahel üksteisele,
aga mitte kunagi pole keegi võimeline siirdama ühelt elusolendilt teisele selle aju, koos mõtleva "Minaga" ehk hingega!

  Mittemateriaalse komponendi hinge (tema Mina) olemasolu inimkehas teeb võimatuks ka inimese aju siirdamise androidi ehk inimesekujulisse masinasse (mis on tavapärane toiming ulmefilmides), muutes inimese küborgiks. Selle võimalikusesse usuvad tõsimeelselt ka mõned "teadlased".
   Inimese aju on küll võimalik andurite abil ühendada masinaga, et juhtida masinate, proteeside jne toiminguid, aga mitte istutada aju masinasse kehast eraldi, isegi siis kui elutalitus on tagatud. Aju eraldamisel füüsilisest kehast hülgab hing selle
ja aju kaotab oma Minata mõtlemisvõime. Sellised androidid-küborgid jäävadki ainult ulmevaldkonda.

   Inimene on võimeline ise looma väga intelligentset, sisestatud programme kasutades ülimalt loogiliselt toimivat tehisaju,
on võimeline tulevikus talletama tehisaju mällu pea kogu inimese ajus oleva informatsiooni, et anda androidile võimalikult inimese mõistusele sarnased omadused, aga pole kunagi võimeline looma ega sisestama ka masinasse iseseisvalt mõtlevat
ja tundeid omavat "Mina" isiksust ehk hinge.

Ka kõige inelligentsem android jääb alati masinaks,
mis toimib ainult temale inimese poolt sisestatud programmide järgi!

   See välistab tuleviku "ülitarkkade" androidide omaalgatusliku mässu inimeste vastu (nagu juhtub samuti ulmefilmides).
Ja inimese enda poolt inimeste vastu programmeeritud või ka lihtsalt lolliks läinud androidi elektroonilise aju (protsessori) saab alati töökõlbmatuks muuta (läbi põletada) vastava suunatud kiirguse impulsiga.
Teleportatsioon

 

Kuna inimese hing (tema Mina) on inimeses asuv mittemateriaalne komponent,
paneb see paikka inimese teleportatsiooni võimalikkuse.

 

Teleporteerumise kaader ulmefilmist.

   Hinge ehk oma Mina olemasolu inimkehas teeb samuti võimatuks elusa inimese teleporteerimise ühest asupaigast teise
(mis on jällegi tavapärane toiming ulmefilmides), sest seda mittemateriaalset komponenti pole võimalik teleporteerida.
   Tehnika arenedes võib tulevikus küll saada võimalikuks ka elava olendi (inimese, looma jne) keha aatomite haaval teises paigas uuesti kokku "monteerida“, aga isegi juhul kui suudetakse edastada kogu inimese DNAs ja mälus olev informatsioon (mis on tegelikult utoopia), pole vähimatki garantiid, et mittemateriaalne komponent hing samuti siirdub. Aga ilma hingeta
ehk oma Minata puudub inimeses (ka loomas jne) kõige olulisem komponent, isiksus kes füüsilise keha tegevust juhib.
   Seepärast on võimatu teleportatsiooni teel inimest, looma jne ka kloonida, sest ilma hingeta (oma Minata) jäävad kloonide füüsilised kehad vegetatiivsesse seisundisse.

Inimese teleportatsioon jääbki ainult ulmekirjanduse pärusmaaks!

   Küll on aga võimalik transportida inimest, looma ka kivi jne tervikuna, tema ümber moodustuvas nn warp mullis, mis viib sellesse jääva, nii füüsilise kui füüsikalise keha kaaluta olekusse.
Rändamine ajas

 

Kuna inimese hing (tema Mina) on inimeses asuv mittemateriaalne komponent,
paneb see paikka ka inimese ajas rändamise võimalikkuse.

 

"Ajamasina" rännuhetk ulmefilmis.

    Einsteini relatiivsusteooria kohaselt on aeg elastne ning muutub objekti kiiruse muutudes. Mida kiiremini liigub objekt,
seda aeglasemalt kulgeb selles aeg võrreldes aja kulgemisega Maal.
    Sellesama relatiivsusteooria järgi on suuremal või vähemal määral rännanud ajas edasi kõik kosmoses käinud inimesed, olgugi et vaid sekundi murdosades. Siiski saab siin rääkida vaid aja kulgemise aeglustumisest objekti kiiruse suurenemisel, mitte rändamisest aegruumis.
   Kui tulevikus, ülikiirete tähelaevadega rännates inimene saabub lõpuks Maale tagasi, on Maal aeg küll tunduvalt rohkem edasi läinud, aga ennast ta sealt ei leia, sest rändas ju minema. Ka see pole rändamine aegruumis.
   Samuti inimese transportimisel tervikuna, warp mullis läbi avanenud portaali, saab ta naasta ikkagi ainult oma ajastusse (olenevalt sellest kui kaua ta ära oli). Aegruumis rändamine teise ajastusse on utoopia.

Hinge (tema Mina) olemasolu inimeses välistab täielikult tema rändamise ajas,
samuti siirdumise teistesse dimensioonidesse, mida reaalsuses ei eksisteerigi
ja igasuguse võimaluse kohtuda iseendaga nii minevikus kui tulevikus,
sest mitut sama inimese hinge (tema Mina) ei saa tekkida kunagi.
Hing asub selles inimeses, loomas jne ainult antud ajas!


 

Niipalju inimese vaimsest olemusest, unenägudes kuulduna ja kirjandusest leituna.

 

NB!  Kas seda uskuda või mitte, on iga inimese enda otsustada. Selleks ei pea olema tingimata usklik või ka veendunud ateist.
Isegi tänapäeva puhtalt materialistlik teadus on hakanud vähehaaval tunnistama vaimse poole olemasolu inimeses.
Mõistatuslikud viljaringid

 

Viljaringid on viljapõldudel kõrte mahamurdumisega tekkinud või kõrte mahapressimisega loodud kujundid. Kuigi neid nimetatakse viljaringideks on tegu väga erinevate kujundite ja nende kombinatsioonidega.
Viljaringidest on teateid alates 1950. aastatest, kuid uurijad on leidnud ka vanadest ajalooürikutest
ja suulisest rahvapärimusest teateid, mida võib tõlgendada kui kirjeldusi viljaringidest.

   On levinud uskumus, et vähemalt osa viljaringide puhul on tegu Maa-väliste tsivilisatsioonide esindajate või teadusele seni tundmatute paranormaalsete jõudude tegevusega.
   Mõningate "ekspertide" väidetel on tegu hoopis keeristuulte toimega, keravälkude tegevusega või plasmakeeriste looduga. Aga sellisel juhul peaksid need nähtused olema mõistuslikud olendid.
  Skeptikute arvates on viljaringide näol tegu lihtsalt pettuse, nalja või iselaadse maastikukunstiga. Seda seisukohta püüavad süvendada ka mõnede riikide ametkonnad, kes nähtuste uurimise asemel organiseerivad ise libaviljaringide tegemisi (mille tehnilised teostused ei kannata elementaarsematki kriitikat). Miks? Mida püütakse sellise avalikkuse lollitamisega varjata?

   Viljaringide erapooletud uurijad viitavad asjaolule, et kujundite keerukus näitab nende loojate tähelepanuväärselt head geomeetria- ja matemaatikatundmist. Samuti on viljakõrte murdekohtade dünaamika uurimisel selgelt eristatavad inimeste pressitud, murdunud kõrtega viljaringid, seni seletamatutest allikatest saabunud energiast paindunud kõrtega viljaringidest. Millegipärast ametlik seisukoht seda fakti ignoreerib. Kas tõesti tahetakse teadlikult eirata tõde, et meie ümber universumis eksisteerivad kõrgeltarenenud tsivilisatsioonid lisaks Maale ka mujal?

 

Müstilise energia painutatud rapsikõrte paindekohad on terved, inimeste pressitud paindekohad on katki murdunud.

*

   Ligi sajameetrise läbimõõduga viljaring leiti rapsipõllult Marlborough’i lähistel Wiltonis, kuulsa Wiltoni tuuleveski kõrval. Ekspertide hinnangul kujutab viljaring 18. sajandi Šveitsi matemaatiku Leonhard Euler'i konstrueeritud kompleksvõrrandit.
   Pühapäeva varahommikul pärast viljaringi tekkimist seda helikopterilt pildistanud viljaringide uurija Lucy Pringle osutas,
et iga ringi sektor tähistab võrrandi üht elementi.
    Viljaringi kodaratest lähtuvate triipude ja tühikute mustrid moodustavad kahendsüsteemis just need sümbolid ja tärgid, millest Euleri võrrand koosneb.
   “Tegemist on viimase kahe aastatuhande ühe sügavamõttelisema ja keerulisema matemaatilise võrrandiga, ja antud viljaring kujutab endast selle visuaalset tõlgendust,” ütles Pringle.

   Wiltoni ringi muster on üks paljudest Suurbritannias viimasel ajal leitud matemaatilistest viljaringidest. Näiteks avastati 2008. aastal Wiltshire odrapõllult viljaring, mis kujutas Pii kümmet esimest numbrit (π - 3,141592654).

 

   

Wiltonis Euleri võrrandit kujutav viljaring ja Wiltshire's Pii kümmet esimest numbrit kujutav viljaring.

   Kas amatööridest libaviljaringide pressijad on üldse võimelised koostama kahendsüsteemis selliseid keeruliste matemaatiliste võrranditega viljaringe ning lisaks sellele pressima kujundid viljapõllule pimedas ühe öö jooksul ja seejuures väga filigraanselt, jätmata kujundite kõrvale jääva vilja sisse ainsatki jalajälge? Loomulikult mitte.

*

Raadioside versus viljaringid

   1974. aastal saadeti Puerto Ricos asuva Arecibo raadioteleskoobi abil teele esimene spetsiaalne sõnum Päikesesüsteemi välistele tsivilisatsioonidele. See sõnum koosnes 1679. binaarkoodi (0 ja 1) märgina esitatud kahemõõtmelisest kujutisest
(23 x 73 märki), edastades infot mõnede Maad iseloomustavate andmete kohta (Päikesesüsteemi ehitus, kümnendsüsteem, DNA koostis, inimese skemaatiline kujutis ja Arecibo raadioteleskoobi parabool antenn).
   Signaal edastati raadiosagedusel 2380 MHz moduleerituna 10 Hz sagedusega võimsusel 1000 kW. Raadiolainete kiir oli väga kitsas ja edastus kestis 169 sekundit. Tegu on tugevaima seni kosmosesse edastatud inimtekkelise signaaliga.

 

Puerto Ricos asuva Arecibo raadioteleskoobi antenn (parabooli läbimõõt 300 m).

Vastupidiselt kõikidele ennustustele saabus sellele Arecibo saadetud raadiosõnumile omapärane vastus 27 aastat hiljem.

   19. augustil 2001 tekkis Suurbritannias Chilbolton'i raadioteleskoobi lähedale maisipõllule kõige erilisem viljariring, mis Maale kunagi ilmunud. See oli samalaadne vastus Arecibo saadetud raadiosõnumile, erinedes ainult mõne teabe osas sellest (räni aatomi kujutis süsiniku asemel, asustatud planeetide paigutus sealses päikesesüsteemis, veidi erinev, kolmikheeliksiga DNA, humanoidi skemaatiline kujutis ja Arecibo raadioteleskoobi parabool antenni asemel sealne energiasõnumi lähetaja).

 

Vasakul Arecibo saadetud binaarkoodis sõnum, paremal ja ülal viljaringiga saabunud vastus.

   Seda on raske mõista, miks üritavad kauged tsivilisatsioonid meiega ühendust võtta põldudele tekitatud viljaringide abil, mitte raadiosignaalidega, mis võimaldaks mõne sekundi jooksul edastada tunduvalt suuremat hulka teavet.
   Aga, arvestades teistes tähesüsteemides asuvate arenenud tsivilisatsioonide tohutuid kaugusi, siis on täiesti ootuspärane,
et nende ümber levivad raadiosignaalid meieni lihtsalt ei jõua, nagu ka meie raadiosignaalid nendeni.

   Täiesti väär on arvamus, et raadiolaine levib maailmaruumis lõputult. Ka raadiolaine pole igiliikur (perpetuum mobile).
Samuti nagu Maa tihedas atmosfääris, nõrgeneb ja lõpuks sumbub raadiolaine ka tähtedevahelises ruumis (küll kordades aeglasemalt kui atmosfääris), sest ka tähtedevaheline ruum pole täiesti tühi, vaid täidetud gaaside (peamiselt vesiniku ja heeliumi) ning kosmilise tolmu (peamiselt süsiniku ja räni) segust koosneva tähtedevahelise ainega (isegi kõige tühjemas paigas vähemalt üks aine aatom ühes kuupsentimeetris).
   Lisaks on tähtedevaheline ruum täis looduslike raadiokiirgusi, mis samuti summutavad inimese lähetatud raadiosignaale, summutades koostöös kosmilise tolmuga Maalt lähtuvad raadiosignaalid juba mõne valgusaasta* kaugusel.
  Isegi raadioteleskoobi eriti suure võimsusega ja kitsa suunadiagrammiga raadiosignaal on ikkagi armetult nõrk võrreldes tähtedest lähtuvate looduslike raadiokiirgustega, mis summutavad ka selle signaali mõnekümne valgusaasta kaugusel.
   Ja kui Maani kunagi jõuabki mõne teise tsivilisatsiooni raadiosignaal, siis on see kindlasti saadetud nende koduplaneedist meile tunduvalt lähemal asuvast punktist (Meie päikesesüsteemis asuvad nn "vaatlejad" Maaga ühendusse veel ei astu).

  Kuna Arecibo raadioteleskoobist saadetud raadiosõnumi suunal pole ühtegi nii lähedast päikesesüsteemi, millest saadetud raadiosignaal jõuaks Maale 27 : 2 = 13,5 aastaga või isegi 27 aastaga, on ilmselt viljaringidena saadetud sõnumite puhul tegu meile veel senitundmatu energiaside liigiga, mis levib kordades kiiremini valguse kiirusel levivast raadiolainest (näiteks Maa magnetväljas avanevate portaalide kaudu kvantlainetega) ning evib suurt võimsust sumbuvuse minimaliseerimiseks.
   Ja kuna Maal puudub täna veel tehnoloogia magnetportaalide kaudu kvantlainetega saabuvate sõnumite vastuvõtmiseks,
dekodeerimiseks ja ka vastuste saatmiseks, on kaugetel tsivilisatsioonidel ainus viis tänasele Maa inimkonnale märku anda,
et universumis eksisteerib teisigi väga kõrgelt arenenud tsivilisatsioone, saata Maale sõnumeid visuaalsete kujunditena ehk nn viljaringide tekitamisega.

* 1 valgusaasta (va) = ~ 63 240 astronoomilist ühikut.   1 astronoomiline ühik (aü) = ~149,6 miljonit kilomeetrit.

Sajad raadiooperaatorid üle maailma jätkavad ööpäevaringselt universumist saabuvate
looduslike raadiokiirguste kuulamist, lootes nende seast leida mõnda mõistuslike olendite sõnumit.
Samas, üritamata viljaringidega juba saabunud sõnumite mõttest, tekstidest ja tehnoloogiast aru saada,
ignoreerib tänapäeva ametlik teadus lihtsalt nende olemasolu.
Portaalid Maa magnetväljas

 

Inimesi on alati huvitanud, kas oleks võimalik tähtedevahelisi suuri vahemaid läbida lühikese ajaga.
Nüüdseks on teadlased avastanud Maa magnetväljas asuvate magnetiliste portaalide olemasolu.
Kas need võiksid olla otseteedeks läbi aegruumi (tegelikult ainult ruumi, sest aeg ei muutu),
mille kaudu erinevad “külalised” juba iidsest ajast külastavad Maad ja peavad sidet?

   NASA avastas Maa magnetväljas asuvad portaalid, nimetades neid elektronide difusiooni piirkondadeks ehk X-punktideks. Need on kohad, kus Maa magnetväli ühendub Päikese magnetväljaga, luues katkematu tee, mis viib meie planeedist päikese atmosfääri, 149,5 miljoni kilomeetri kaugusele. Ühendumine toimub siis, kui magnetväljade jõujooned põrkuvad, vabastades hiiglasliku voolava energia. Läbi nende portaalide saabub Päikeselt tohutu hulk laetud osakesi, mis tekitavad geomagnetilisi torme ja virmalisi.
   NASA avastatud portaalid asuvad Maast tuhandete kilomeetrite kaugusel. Enamus portaalidest on väikesed ja lühiajalised, teine osa suured ja püsivad.
   Portaalid avanevad ja sulguvad sadu kordi päevas, asjaolu mis paneb tahtmatult spekuleerima, kas need portaalid võiksid olla ka nn "ussiaugud", mille kaudu erinevad “külalised” peavad sidet ja liiguvad tähesüsteemide vahel?

*

   Maa magnetväljas asuvate portaalide asukohtade määramiseks ja nende uurimiseks saatis NASA 12. märtsil 2015. aastal Maa orbiidile missiooni MMS (Magnetospheric Multiscale Mission), et uurida seda vähetuntud magnetühenduste nähtust.

The Magnetospheric Multiscale Mission - Maa magnetvälja uurimisprogramm MMS

 

Maa magnetväljas asuvate portaalide otsimise ja uurimise sondid MMS Maa kaugorbiidil.

   Missioon MMS koosneb neljast kosmosesondist, identse aparatuurikomplektiga (11 mõõteinstrumenti ja 25 sensorit).
   Need neli kosmosesondi lendavad reguleeritavas püramiidi moodustises, mis võimaldab neil jälgida magnetühenduste struktuuri kolmemõõtmelisena. Selline sondide komplekt annab vajaliku vaatlusvõimaluse, et teha kindlaks, kas portaalide magnetühendused leiavad aset isoleeritud piirkonnas, kõikjal suurema piirkonna sees korraga või ruumis ringi liikudes.

Hidden Magnetic Portals Around Earth - NASA video Maa magnetväljas asuvatest portaalidest
Salapärane Oumuamua

 

Salapärane objekt "Oumuamua" sisenes meie Päikesesüsteemi Lyra tähtkuju poolt, läbides Päikesesüsteemi kiirusega, 87,3 kilomeetrit sekundis. Nüüd liigub see kiiresti Pegasuse tähtkuju suunas.
(Päikesesüsteemi sees ringlevate asteroidide kiirused on tavaliselt keskmiselt 19 km sekundis, komeetidel veidi suuremad.)

 

  2017. aasta sügisel avastatud salapärane objekt 1l/2017 U1 hüüdnimega Oumuamua on esimene avastatud, väljastpoolt Päikesesüsteemi saabunud ja sellest kiiresti läbi tuhisenud taevakeha. Selle kummaliselt piklik kuju ei sarnane asteroidiga, milleks seda on hakatud pidama. Samuti puudub sellel komeetidele omane gaasist ja tolmust saba.

 

Kas asteroid või mõne kauge tsivilisatsiooni tähelaev?

   Kuud ja ka suuri asteroide kattev regoliit olekski odavaim ja parim kosmoselaeva korpust ümbritsevaks kattematerjaliks kaugetel kosmoselendudel, et kaitsta laeva ja selles asuvaid astronaute nii mikrometeoriitide kui ka kosmilise kiirguse eest. Regoliiti on nõrga gravitatsiooniga taevakehadelt lihtne ammutada ja samas taevakeha juures kosmoselaev sellega katta.

   Aga, kuna puuduvad usaldusväärsed tõendid oletustele, et ka Oumuamua puhul võis tegemist olla kauge tsivilisatsiooni kosmoseobjektiga, tuleb seda pidada looduslikuks taevakehaks ja mitte lasta ennast heidutada selle suurest kiirusest.
  Tähtedevahelises ruumis on miljardeid asteroide, komeete ja ka planeete, mis tähesüsteemide moodustumise aegadel on tõugatud välja oma tähesüsteemidest ning rändavad iseseisvalt. Paratamatult satuvad mõned nendest taevakehadest ka
meie Päikesesüsteemi ja Oumuamua visiit on selle tõenduseks. Sellised, suure massiga planeetide poolt tähesüsteemidest väljapaisatud taevakehad liiguvadki tunduvalt suurema kiirusega kui Päikesesüsteemi sisesed asteroidid ja komeedid.

   Ühe sellise, meie Päikesesüsteemi sattunud, rändava väikeplaneedi või asteroidi tohutu kiirus oligi arvatavasti põhjuseks, miks kunagi Marsi ja Jupiteri vahel asunud planeet Phaeton sellega kokkupõrgates täielikult purunes.

 

*

 

   Sarnase, suurt poleemikat tekitanud kivisigari või siis iidse aja tehisobjekti jäädvustas Appollo 15 orbitaalmooduli piloot Alfred Worden missiooni ajal Kuu orbiidil lennates. Selle, Kuu tagaküljel Delporte kraatris asuva müstilise sigari uurimisest on kirjutatud mitmeid, ka lausa ulmelisi jutte, aga mida see müstiline sigar endast tegelikult kujutab, selgub kindlalt siis kui seda kohapeal lähemalt uuritakse.

 

Kuusigar Delporte kraatris.

 

Kuusigari tohutud mõõtmed.


 Mida räägivad tähed taevas?

 

All Planet Sounds From Space - Päikesesüsteemi planeetide raadiosageduslikud kiirgused audiona

 

Raadioteleskoobid kuulamas raadiosageduslike kiirgusi planeetidelt ja kaugetelt tähtedelt.

   Mitmelpool maailmas kuulavad raadioastronoomid ülitundlike raadioteleskoopidega universumist saabuvaid looduslike raadiosageduslike kiirgusi, lootuses nende seast tabada mõistuslike olendite lähetatud raadiosignaale.
   Kuid lisaks raadiosagedustele kiirgavad või peegeldavad kõik öötaevas säravad taevakehad ka nähtava valguse spektrisse jäävaid laineid, mis võivad samuti sisaldada Maaväliste mõistuslike olendite lähetatud, moduleeritud valgussignaale.

  Kõik on ilmselt tähele pannud, et öösiti taevas säravad tähed vilguvad. Seda tekitab loomulikult õhu virvendus atmosfääris. Aga kas ainult? Ja kas kõik öötaevas vilkuvad, samuti silmaga vilkumist mitteeristavad tähed on alati kauged ja looduslikud?

   Kui olete lisaks raadiole ka astronoomia huviline ja teil on olemas väike laiatarbe teleskoop, tehke sellega üks lihtne katse.
   Torgake teleskoobi okulaari otsa paraja suurusega kummikork selle keskele kinnitatud laia valgusspektriga fotodioodiga. Dioodi järgi lülitage tundliku sisendi ja suure võimendusteguriga audiovõimendi, kuularitega kuulamiseks.
   Suunake pimedal ajal teleskoop ühe, teise jne särava tähe suunas ja kuulake. Võite saada huvitava elamuse osaliseks.

 

Kuulake, kas taevas säravad tähed teile räägivad?
Iidsete vaatlejad meist

 

Mida arvavad tänapäevased, iidsest ajast kõrgeltarenenud Maavälised tsivilisatsioonid
planeet Maa praeguse, 21. sajandi inimkonna intellektuaalsest arengutasemest ?

Seda, kui lapselikult naiivsed on isegi "populaarteaduslikes" filmides esitatud väited,
et Maavälised tsivilisatsioonid soovivad elu Maal hävitada või inimesed orjastada.
Midagi sellist võivad väita ainult ikka veel madala intellektiga militaristid,
kes elavad ja mõtlevad senini Maa keskaja vallutusretkede tasemel.

   Kui Maavälistel tsivilisatsioonidel oleks eesmärk inimkond hävitada, oleks see teostatud juba tuhandeid aastaid tagasi.
   Selleks poleks vaja näha vaeva, et suunata Maale asteroidi, mis tekitaks tohutu katastroofi ja kogu Maad katva üleujutuse (nagu muistsete ulmejuttude järgi olevat "jumalad" iidsel ajal teinud). Milleks peaks hävitama planeedi looduse?
   Selleks poleks ka vajadust valmistada karjakaupa androidikesi, kes siis tulevad (nagu tänapäeva naiivsetes ulmefilmides) oma ulmeliste laserpüssidega, aga ikka "kiviaja" tasemel, inimesi ükshaaval hävitama.

 

   

Müütiline Suur Veeuputus ja kaader filmist "Star Wars".

  Kõrgeltarenenud Maaväliste tsivilisatsioonide tehnilise taseme juures saaks sellise soovi korral inimesi hävitada tunduvalt lihtsamate vahenditega, näiteks piserdades Maa atmosfääri ainult Maa inimesi steriliseerivaid viiruseid. Kogu infrastruktuur, samuti floora ja fauna jääks puutumata . . .
  Aga sellist eesmärki pole ega saagi tekkida tänapäeva kõrgeltarenenud intelligentsetel tsivilisatsioonidel, kelle reegliks on peale iidsetel aegadel tehtud vigu, täielik puutumatus madala intellektuaalse arenguga tsivilisatsioonide arengusse.

Aga, kui tänased tuumarelvi omavad riigid üritavad oma meeltesegaduses
ise Maa inimkonda ja loodust hävitada, toimub kindlasti sekkumine selle takistamiseks,
muutes hetkega töökõlbmatuks kogu tuumarelvi juhtiva elektroonika.

 

(Seda ilmselt teavad suurriikide tuumanuppude haldajad ka ise.)

 

   Samuti puudub tänastel Maavälistel tsivilisatsioonidel huvi Maa loodusvarade, haruldaste metallide jms vastu, sest kõiki
neid haruldasi elemente leidub asteroididel kordades rohkem ning lisaks on seal neid ka tunduvalt kergem kaevandada.
   Ja loodusvarade kaevandamiseks pole kõrgeltarenenud tsivilisatsioonidele kindlasti vaja orje, sest kõik füüsiliselt rasked tööd kuuluvad juba ammustest aegadest robotitele? Orjastamisega hirmutamine kuulub ilmselt musta huumori valdkonda.

 

Umbes 10 000 aastat tagasi katkes Maaväliste tsivilisatsioonide laialdane avalik tegevus Maal.
Kas kunagi saabub aeg avalike sidemete loomiseks tänapäeva Maa inimkonnaga ?

Siis, kui inimkond Maal jõuab oma intellektuaalses arengus sellisele tasemele,
et lõpetab üritused praegust tsivilisatsiooni ja elu Maal ise hävitada.
Maalased

Ükskord saabub aeg kui planeedil Maa lõppevad otsa taastumatud maavarad ja inimkond peab
tahestahtmata hakkama neid kaevandama ja Maale tooma teistelt taevakehadelt. Et seda saavutada,
peab tehnika arenema selliseks, mis võimaldab need maavarad teha kättesaadavaks.

 

Mineraalide kaevandamine Kuul.

   Sellise taseme saavutamiseks, ei piisa kindlasti ainult ühe rahvuse või riigi teadmistest, oskustest ja ka ressurssidest. Seda
on võimalik teha ainult kõikide maailma riikide ühendatud teadmiste ja ressurssidega ning alles siis kui iga rahvuseni jõuab arusaamine, et muud võimalust lihtsalt ei eksisteeri ja lõpetatakse omavaheline majanduslik konkurents.
   Miks rahvastel üksmeeleni jõudmine ka tänapäeval nii raske on? Sellest arusaamiseks tuleb vaadata tagasi ajalukku.

  Juba iidsetest aegadest on osad rahvused kadestanud teisi nende teadmiste ja oskuste pärast ning püüdnud nendelt õppida või siis hakanud neid seetõttu hoopis vihkama.
  Seitsmesaja aastase "orjapõlve" ajal, kui Eestis valitsesid järgemööda taanlased, sakslased ja rootslased, said eestlased oma isandatelt siiski ka palju teadmisi ja oskusi ning püüdsid ka ise saada nendega samaväärseks. Miks muidu vanemad inimesed mäletavad enda vanavanemate tsaariaegsetest mälestustest kuuldud paljukiidetud endist head "rootsi aega", miks?
   Sest kahjuks pole kõik rahvad olnud oma arengus edumeelsed. Sadade aastate jooksul on idanaabrid tulnud Eestisse ainult rüüstama, riisuma, põletama ja hävitama. Pole siis ime, et Eesti vallutanud taanlased, sakslased ja rootslased, kes hakkasid
siin ka ehitama, kasutades selleks kohalikku tööjõudu, tundusid venelaste kõrval lausa heategijatena ja tänu jumalale, et nad suutsid keskajal Venemaa Eestist eemal hoida.

 

Keskaja Tallinnas võis tubli eesti töömees olla sama jõukas kui saks.

   Kui Peeter Esimene lõpuks Eesti vallutas, ei hakanud ta siinseid eestlasi, sakslasi ja rootslasi enam tapma, sest soovis ise muuta Venemaa euroopalikuks. Mingil määral ta seda ka suutis ja Venemaa hakkas arenema. Selle arengu peatas aga järsult 1917 aasta kommunistlik riigipööre. Üks osa andekast intelligentsist hävitati, teine osa emigreerus ja peagi tekkis Venemaal suur kaos. Stalin püüdis seda ohjeldada terroriga, mille abil tappis veel rohkem andekaid inimesi. Nii ongi Venemaal siiani toimumas ainult suur "pokasuhha", näitemäng edukast majandusest, kus kõik toodang on "maailma parim", aga tegelikult arendatakse ainult sõjatehnikat ja seda oma rahva heaolu arvelt, mida põhjendatakse hirmutamisega, et kogu lääne maailm tahab tingimata Venemaad hävitada. Tegelikuses üritatakse ka tänapäeval hoopis ise vallutada ja röövida oma naabreid, sest kui ise midagi teha ei oska, tuleb see võtta vägisi teistelt.

   Teine samasugune suur-riik oli Hiina, kelle rahvas on läbi ajaloo olnud andekas ja tööd armastav. Aga suurele juhile Maole see ei meeldinud. Stalini eeskujul oli vaja intelligents kui vanameelsed hävitada ja oma "kultuurirevolutsiooniga" viia samuti maa majandus tagasi keskaega. Õnneks pääsesid seal varsti võimule arukamalt mõtlevad inimesed, kes suutsid oma andeka rahvaga taas kiiresti majanduslikult tõusta. Loodetavasti ei hakka Hiina valitsejad oma majanduse õitsengut kasutama teiste rahvaste majanduslikku sõltuvusse surumiseks.
   Jääb üle vaid loota, et ka Venemaal tuleb varsti võimule arukas valitsus, kes on nõus elama maailma rahvastega sõbralikus üksmeeles planeedi tuleviku nimel ja lõpetab mõtetu eneseupitamise maailma valitsejaks. Maa kiiresti vähenevad ressursid
ei luba sellega pikalt venitada.

Tuleviku Maalased

   Tänapäeva rahvad tahavad elada vabadena ja iseseisvatena, seepärast on mitmed väikesed rahvused püüdnud praeguste, vallutuste abil moodustatud liitriikide alluvusest vabaneda. Käesoleval ajajärgul on see iseotsustamise tahtmine arusaadav,
aga tulevikus tuleb ka maailma iseseivatel rahvastel hakata ikkagi elama koos, ilma omavahelise rahvusliku- ja rassivaenuta.

Ainult üksmeeles rahvustena võetakse planeet Maa vastu galaktika ühiskonda,
et minna edasi, teisi maailmu avastama ja teiste maailmade rahvastega läbi käima.
Üksteisega nägelevate riikidega Maal pole galaktika ühiskonda asja.
Enam ei korrata iidsetel aegadel tehtud vigu.

  Et see on võimalik, võib näitena tuua Ameerika Ühendriikide ühiskonna, mis peaaegu tervenisti (v.a indiaanlased) koosneb erinevate rahvuste vabatahtlikult saabunud sisserändajatest, samuti aafrikast sunniviisiliselt toodud kunagistest orjadest,
kes vaatamata rassismile ja ka rahvuste vahelisele vaenule minevikus, on nüüd liikumas kindlalt rahvusliku ühtsuse poole.
   Olenemata seal elavate eri rahvuste baabelisegadusest, peab valdav enamus ennast uhkusega ameeriklasteks ja oma riigi patriootideks, hoides üht kätt südamel ning teisega kõrgel oma riigi tähelippu.

 

Kui erinevad rassid ja rahvused suudava sõbralikult koos elada ühes riigis, suudavad nad seda ka kogu maailmas!

 

Siin on planeet Maa riikide juhtidele tõsist mõtlemiseainet omavaheliste tülide kiireks lõpetamiseks.
Planeedi ressursid vähenevad järjest kiiremini!

 

 

Tagasi algusesse